Help mee deze feestdagen
Kerst in de Ronald McDonald Huizen
Samen zijn tijdens de feestdagen: dat is ook dit jaar niet vanzelfsprekend. Daar weten gezinnen met een ziek kind, opgenomen in het ziekenhuis, alles van. Daarom staat deze maand in het teken van kerst in Huis.

De zorg voor een ziek of zorgintensief kind gaat altijd door. Dag en nacht, ook tijdens de feestdagen. In de Kindervallei, vakantiehuis van het Ronald McDonald Kinderfonds, vinden deze gezinnen de tijd en ruimte om weer tot elkaar te komen. Door echt samen te genieten, ontstaan de mooiste herinneringen.
Maak deze weken ook het verschil voor deze gezinnen. Doneer van 14 tot en met 26 december voor gezinnen en hun zieke of zorgintensieve kind. Geef hen tijdens de feestdagen een plek in de Ronald McDonald Huizen, Huiskamers en vakantiehuizen.