Aan ieder detail is gedacht
De appartementen en het complex stralen vrolijkheid en gastvrijheid uit. Hundertwasser is na ons eerste bezoek aan dit feestelijk gebouw een van onze favoriete architecten geworden, we hebben twee boeken gekocht over deze kunstenaar. Tot in de kleinste details is over exterieur en interieur van het pand nagedacht. Vooral ook de ruimte voor rolstoelen. Het hooglaagbed. Ook ’s avonds maken de vrijwilligers een gezellig praatje met je. En de gratis koffie is subliem.
We hebben genoten van ons weekend in de kindervallei. Met Mayim, onze meervoudig gehandicapte dochter en familie in een prachtig gezinsappartement op de begane grond, hebben we veel plezier beleeft. Het ligt ook zo prettig in het midden van veel mooie plekken. Ondanks dat het slechts een weekend was, zijn we naar Maastricht, het Bonnefantenmuseum, de dierentuin en zelfs Aken geweest. Uiteraard met de gehandicaptenbus, in verband met de elektrische rolstoel waren we snel in Valkenburg, waar we heerlijk hebben gegeten (wist niet dat het zo toeristisch was). Als we wat langer blijven, de volgende keer, want die komt zeker, gaan we zeker ook de keuken in het complex gebruiken. En van de snoezelruimte. Ook voor mezelf.
Onze andere zoon en vriendin logeerden in dat weekend in Valkenburg en kwamen naar Kindervallei voor een gezamenlijk uitje. Zij gingen lekker naar Thermen 2000. Dat gaan we volgende keer doen. De tijd voor echt volledig genieten van rust en de enorme toegankelijke ruimte is eigenlijk voor slechts een weekend te kort.