
Vanaf nu is het mogelijk om als ouders van kinderen die zijn opgenomen in Medisch Spectrum Twente even te ontspannen in de nieuwe stand alone Ronald McDonald Huiskamer in Enschede. Even uit de ziekenhuissfeer en een moment van ontspanning. Een plek voor het ontbijt, om even te werken of gewoon lekker een kopje koffie te drinken. Een fijne huiselijke plek voor ouders, broertjes en zusjes en en als de arts het toe laat het zieke kind.
Ronald McDonald Huiskamer in Medisch Spectrum Twente
Koningstraat 1
7512 KZ Enschede
Tweede verdieping Vrouw Kind Centrum (H23)
enschede@ronaldmcdonaldhuis.nl
06-50007282

Onderzoek
Uit onderzoek is gebleken dat de behoefte groot is aan een dergelijke Huiskamer in het ziekenhuis. Ook blijkt dat een sfeervolle omgeving in een ziekenhuis, waar ouders zich tussen de bezoeken door kunnen terugtrekken, bijdraagt aan het welbevinden van de ouders en daarmee ook aan die van het zieke kind (Shign, 2019).
Meer dan 70 vrijwilligers van Ronald McDonald Huiskamer Enschede staan in diensten van 3 uur klaar met een kop koffie of luisterend oor. De Huiskamer is ontworpen door Marloes Bosch van Roodbosch Interieurstyling. De sfeervolle inrichting wordt omarmd door Kato Projectinrichting, beiden uit Enschede.
De Ronald McDonald Huiskamer Enschede maakt deel uit van Ronald McDonald Huis Zwolle die al vele jaren werkt met een soortgelijke Huiskamer in Isala in Zwolle.
Folder: Huiskamer Enschede
Vacatures
Beschikbare vacatures bij Ronald McDonald Huis Enschede vind je hier.