247-round action2 family bed blokken calendar chevron-right-blue cup daynight zon-maan EnvelopeSimple euro facebook family family Combined Shape flipflops gaming gift-together geef-samen kado group group vrijwilliger hands heart hearts-2 bike run home-walk Fill 1 houses huiskamer map Path nachtzoen open %% projects Download QR-code rolstoel Fill 1 Combined Shape siblings Combined Shape sofa star star teddy time time train twitter Combined Shape washing-machine whatsapp youtube
 • Fiets mee met HomeRide

  500 kilometer fietsen in 24 uur. In teamverband. In weer en wind.

 • Ren mee met HomeRun

  240 kilometer rennen in 24 uur. In estafettevorm. Dag en nacht.

 • Loop mee met HomeWalk

  120 kilometer lopen in 24 uur. In estafettevorm. Dag en nacht.

 • Start je eigen actie

  Je sportieve prestatie laten sponsoren of geld vragen i.p.v. cadeaus.

Ronald McDonald Huis Emma Amsterdam

Bij Emma Kinderziekenhuis AMC

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Den Haag

Bij HagaZiekenhuis, locatie Juliana Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Groningen

Bij Universitair Medisch Centrum Groningen

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Leiden

Bij Willem-Alexander Kinderziekenhuis, Leids Universitair Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Maastricht

Bij Maastricht UMC+

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Nijmegen

Bij Radboundmc

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam

Bij Erasmus MC-Sophia

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Middenwest-Brabant

Bij Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis of Libra Revalidatie & Audiologie, Leijpark

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Utrecht

Bij Universitair Medisch Centrum Utrecht

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Zuidoost-Brabant

Bij Maxima Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Zwolle

Bij Isala

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Emma Amsterdam

Bij Emma Kinderziekenhuis AMC

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Delft

Bij Reinier de Graaf Gasthuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Den Haag

Bij HagaZiekenhuis, locatie Juliana Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Enschede

Bij Medisch Spectrum Twente

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Leiden, Daktuin

Bij Willem-Alexander Kinderziekenhuis, Leids Universitair Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Nijmegen

Bij Radboudumc

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Sophia Rotterdam, Speeldek

Bij Erasmus MC-Sophia

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Middenwest-Brabant

Bij Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis in het Moeder- en Kindcentrum Fam

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Utrecht Máxima Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Zuidoost-Brabant

Bij Máxima Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Zwolle

Bij Isala

Ga naar site

Boshuus, Arnhem

Bij Klimmendaal en Rijnstate

Ga naar site

Hoeve, Beetsterzwaag

Bij Revalidatie Friesland

Ga naar site

Kindervallei, Valkenburg

Bij Adelante Kinderrevalidatie

Ga naar site
locaties Created with Sketch.

Deel dit bericht

17 jaar Ronald McDonald Huis Zuidoost-Brabant

Op 19 mei 2003 opende het Ronald McDonald Huis Zuidoost-Brabant haar deuren. Om ouders een warm thuis te bieden, dichtbij hun kind in het ziekenhuis. Wat begon met 35 vrijwilligers en 1 gezin, is uitgegroeid tot een team van 120 vrijwilligers en 3 managers, die jaarlijks zo'n 185 gezinnen in hun harten sluiten ?.

Openingshandeling

Van een paar nachtjes tot een paar maanden maakt een gezin deel uit van onze familie, waarin we ze hartelijk ontvangen, ontzorgen en op z'n tijd een troostende schouder bieden. In ons Huis komen ze tot rust van de vele spannende uren die ze in het ziekenhuis doorbrengen bij hun kindje. We zijn ontzettend trots op ons team. Ze staan altijd klaar voor de gasten en werken hard om ze een schoon, veilig en warm thuis te bieden. Zelfs in deze gekke tijd zijn ze er….?

 

2020

2020 zou voor het Huis al een bijzonder jaar worden. Een zo goed als nieuw managementteam, nieuwe bestuursleden en een grote facelift van het Huis, zouden de uitdagingen van 2020 worden. Niemand kon vermoeden dat het Coronavirus de grootste uitdaging zou worden.

 

Samen

Het leven in Huis gaat door, weliswaar met een lagere bezetting van gasten en minder vrijwilligers en management in Huis. Maar wel met dezelfde passie voor ons werk. We pakken ook deze uitdaging met alle handen aan en gaan er voor om ook in deze tijd zoveel mogelijk gezinnen een thuis te bieden. Samen met onze vrijwilligers, ons bestuur en de ondersteuning van het Ronald McDonald Kinderfonds krijgen we dat zeker voor elkaar ?