247-round action2 family bed blokken calendar chevron-right-blue cup daynight zon-maan EnvelopeSimple euro facebook family family Combined Shape flipflops gaming gift-together geef-samen kado group group vrijwilliger hands heart hearts-2 bike run home-walk Fill 1 houses huiskamer map Path nachtzoen open %% projects Download QR-code rolstoel Fill 1 Combined Shape siblings Combined Shape sofa star star teddy time time train twitter Combined Shape washing-machine whatsapp youtube
  • Fiets mee met HomeSport Events

    500 kilometer fietsen in 24 uur. In teamverband. In weer en wind.

  • Ren mee met HomeSport Events

    240 kilometer rennen in 24 uur. In estafettevorm. Dag en nacht.

  • Loop mee met HomeSport Events

    120 kilometer lopen in 24 uur. In estafettevorm. Dag en nacht.

  • Start je eigen actie

    Je sportieve prestatie laten sponsoren of geld vragen i.p.v. cadeaus.

Ronald McDonald Huis Emma Amsterdam

Bij Emma Kinderziekenhuis AMC

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Den Haag

Bij HagaZiekenhuis, locatie Juliana Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Groningen

Bij Universitair Medisch Centrum Groningen

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Leiden

Bij Willem-Alexander Kinderziekenhuis, Leids Universitair Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Maastricht

Bij Maastricht UMC+

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Nijmegen

Bij Radboundmc

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam

Bij Erasmus MC-Sophia

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Middenwest-Brabant

Bij Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis of Libra Revalidatie & Audiologie, Leijpark

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Utrecht

Bij Universitair Medisch Centrum Utrecht

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Zuidoost-Brabant

Bij Maxima Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huis Zwolle

Bij Isala

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Emma Amsterdam

Bij Emma Kinderziekenhuis AMC

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Delft

Bij Reinier de Graaf Gasthuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Den Haag

Bij HagaZiekenhuis, locatie Juliana Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Enschede

Bij Medisch Spectrum Twente

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Leiden, Daktuin

Bij Willem-Alexander Kinderziekenhuis, Leids Universitair Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Nijmegen

Bij Radboudumc

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Sophia Rotterdam, Speeldek

Bij Erasmus MC-Sophia

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Middenwest-Brabant

Bij Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis in het Moeder- en Kindcentrum Fam

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Utrecht Máxima Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Zuidoost-Brabant

Bij Máxima Medisch Centrum

Ga naar site

Ronald McDonald Huiskamer Zwolle

Bij Isala

Ga naar site

Boshuus, Arnhem

Bij Klimmendaal en Rijnstate

Ga naar site

Hoeve, Beetsterzwaag

Bij Revalidatie Friesland

Ga naar site

Kindervallei, Valkenburg

Bij Adelante Kinderrevalidatie

Ga naar site
locaties Created with Sketch.

Deel deze ervaring

In het hier en nu iets betekenen voor andere families

Pauline weet hoe het is om van een Ronald McDonald Huis gebruik te maken. “De komende periode wil ik trainen voor de marathon van Rotterdam. 42 kilometer hardlopen, de afstand van mijn huis naar het Ronald McDonald Huis, om geld in te zamelen voor Huis Utrecht.”

Pauline en Sara

Ik kende het Ronald McDonald Huis alleen van de collectehuisjes op de counter bij McDonald’s, maar eigenlijk wist ik nooit goed waar het voor was. Tot ik een aantal dagen na de geboorte van Sara in de verschrikkelijke situatie kwam dat Sara in het ziekenhuis moest blijven. Ik kreeg het advies om bij het Ronald McDonald Huis te informeren. Ik was verbaasd, want ik kreeg een soort hotelkamer, prachtig netjes en vlak bij het WKZ. Vrijwilligers heetten me welkom en gaven me een rondleiding. Er was een gezamenlijke keuken waar je een eigen kastje had om je boodschappen in te zetten. In de keuken liepen ouders en kinderen. Ieder in zijn eigen situatie en ieder met zijn eigen verhaal. Zonder woorden voelde ik de band met deze mensen. Ze zaten in hetzelfde kwetsbare schuitje en ik was niet alleen of de enige met gevoelens van onzekerheid, spanning en verdriet.”

Hier en nu

Sara is nu 10 jaar oud en meervoudig gehandicapt. Pauline: “Wat is ze groot geworden. Het leven met Sara komt zoals het komt. Ik heb geen flauw idee hoe de toekomst eruit zal zien, maar door in het hier en nu te leven kan ik genieten van de vrijheid die er is, nu het goed gaat. Daarom wil ik nu heel graag wat betekenen voor families die op dit moment, vanwege zorgen om hun zieke kind, in de overlevingsmodus bivakkeren. Ik denk dat iedere ouder het zich kan voorstellen, dat je de zorg beter kunt volhouden wanneer je dicht bij je zieke kind kunt zijn. Daarnaast heeft een ziek kind zijn ouders nodig. Je wilt niet dat als je kind om hulp roept, je moet zeggen: ‛Ik kom eraan, ik ben er met een uur.’”

Help mee en doneer

HELP MEE EN DONEER

Draag jouw steentje bij

Geef ouders, broertjes en zusjes een plek in Ronald McDonald Huis Utrecht, dicht bij hun zieke kind. Een plek om bij te komen. Om op te laden. Om binnen een paar minuten bij het bed van hun kind te staan. Help je mee?