Benefiet golftoernooi voor het Huis Leiden
Speciale editie golftoernooi 27 augustus 2021!
Op vrijdag 27 augustus zal er een speciale editie van het golftoernooi plaatsvinden.
Helaas schopte corona vorig jaar onze plannen voor het jaarlijkse 9-holes menu golftoernooi danig in de war. Uiteindelijk kon deze 10e, extra feestelijke jubileumeditie, niet doorgaan. Ook dit jaar ziet het er naar uit dat we, zeker gezien de situatie in de horeca, niet op een grootse manier uit kunnen pakken. De jubileumeditie houdt u van ons tegoed, maar toch willen we wel graag iets voor u doen, en tegelijkertijd onze trouwe restaurateurs een hart onder de riem steken.
MEEDOEN?
Na de moeilijke periode die achter ons ligt willen we kijken of we u toch weer iets leuks kunnen bieden. Golfen mag gelukkig nog altijd en is ontspannend, gezellig en gezond. Uiteraard realiseren we ons dat er van onze trouwe deelnemers, mensen zijn voor wie deelname lastig is, maar we weten ook zeker dat er aan de andere kant veel animo is. Daarom hebben we besloten om dit jaar op vrijdag 27 augustus een aangepast toernooi te organiseren op de golfbaan van Kagerzoom in Warmond. Dat wil zeggen volgens de RIVM-richtlijnen en in flights van 4 tot 6 personen*. U kunt zelf uw voorkeur aangeven wanneer u wilt afslaan. We proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Vanaf 11.00 uur vertrekt er iedere 10 minuten een team. De laatste afslagtijd is 16.00 uur.
AANGEPASTE FORMULE
Uiteraard blijft de gezelligheid overeind en is het een uitgelezen kans om uw relaties een leuke ontspannende dag te bezorgen. Op een groot aantal holes zal iets te doen, te zien of te eten zijn.
KOSTEN
Een flight (bestaande4-6 personen) kost € 900,- (excl. 6% BTW). U kunt uw relaties uitnodigen voor een flight, maar het is ook mogelijk om een ‘vrienden-flight’ samen te stellen. Bent u niet in de gelegenheid om een hele flight te kopen, maar wilt u wel op een sportieve manier uw netwerk vergroten? Neem voor meer informatie contact met ons op.
Aan dit unieke culinaire golfevent werkt iedereen belangeloos mee. Hierdoor komt de gehele opbrengst van de dag ten goede aan het Ronald McDonald Huis Leiden.
*Uiteraard moeten we wel een slag om de arm houden in verband met eventuele dan geldende coronaregels.