Handen ineen voor optimale gastvrijheid
Op een centrale ligging in Den Haag ligt hotel voco The Hague, gesitueerd in een prachtig gerestaureerd voormalig bankgebouw. Bij voco draait alles om de persoonlijke touch en dat dragen zij ook uit. Het hotel streeft ernaar om een positieve impact te maken op het leven van anderen. In het najaar tekende Ronald McDonald Huis Den Haag een mooie en langdurige samenwerkingsovereenkomst met voco.
Het voco The Hague is een IHG Hotel en alles draait om echte gastvrijheid. Voco betekent ‘uitnodigen’ en ‘samenroepen’, afkomstig uit het Latijn – wat staat voor hun bedachtzame, nuchtere en charmante aard. Door persoonlijke accenten en een ontspannen sfeer probeert voco mooie herinneringen te creëren.
Positieve impact
De IHG Groep draagt graag bij aan het creëren van een positieve impact op het leven van diegenen die afhankelijk zijn van de steun van anderen. Het voco The Hague streeft ernaar dit ook in hun lokale gemeenschap te realiseren, door samen te werken met initiatieven die het verschil maken voor Haagse families en organisaties.
Een gedachtengoed dat haarfijn aansluit bij de visie en missie van Ronald McDonald Huis Den Haag. En zo ontstond afgelopen zomer een eerste kennismaking, waarin de wens werd uitgesproken voor een partnership. Deze wens werd uitgewerkt tot een hartverwarmende samenwerking, waarbij voco The Hague zich op verschillende manieren wil gaan inzetten voor het Haagse Huis. Denk hierbij aan het verzorgen van het kerstdiner voor alle gasten tijdens de feestdagen, maar ook aan het helpen tijdens onderhoudsdagen en het sponsoren van hotelitems. Per slot van rekening streeft zowel het hotel als het Huis naar hetzelfde: het uitdragen van gastvrijheid, het ontzorgen van gasten en het bieden van goede nachtrust.
Warme betrokkenheid
“Deze warme betrokkenheid vertegenwoordigt onze collectieve wens om een ondersteunende maatschappij te creëren”, aldus voco. “En om daarnaast een positieve impact te hebben op diegenen die het ‘t hardst nodig hebben. Wij zijn trots en dankbaar, en kijken ernaar uit om samen het verschil te blijven maken voor de gasten in Huis Den Haag.”