Kids

 
    • Actie opzetten
      Wat kan ik doen voor Ronald McDonald VU Huis?
      Een ziek kind kan niet zonder zijn ouders. In de Ronald McDonald Huizen verblijven jaarlijks gemiddeld 4.000  gezinnen omdat hun kind is opgenomen in het ziekenhuis of revalidatiecentrum. Zo blijven gezinnen dicht bij elkaar, wat een veilig gevoel geeft aan het zieke kind, maar ook rust geeft aan het gezin. Ronald McDonald VU Huis maakt dit mogelijk door er te zijn voor deze gezinnen.
      U kunt deze gezinnen voor nu en in de toekomst helpen door voor Ronald McDonald VU Huis in actie te komen! Elke actie, groot of klein, is van harte welkom. Er zijn verschillende mogelijkheden, dus lees snel verder.
    • Ronald McDonald HUISwerk
      Wil je samen met je klas iets leren over het Ronald McDonald Kinderfonds en de Ronald McDonald projecten? Dat kan!
    • Spreekbeurt/werkstuk
      Moet je binnenkort een spreekbeurt houden op school? Of een werkstuk maken? Misschien is het dan een leuk idee om het over Ronald McDonald VU Huis te doen. Of over het Ronald McDonald Kinderfonds.
    • Stuur een e-card
      Kies een e-card, schrijf een persoonlijke boodschap en stuur 'm naar een vriend.
    • Vragen
      Heb je een vraag over Ronald McDonald VU Huis en staat het antwoord niet bij de veelgestelde vragen rechtsboven op deze pagina? Neem dan contact met ons op.

Uw hulp maakt jaarlijks 60.000 nachtjes slapen in een Ronald McDonald Huis mogelijk

Blijf op de hoogte

Lees onze nieuwsbrief vol nieuws en ontwikkelingen Lees meer

Waar zitten we?

Hoofdsponsor: logo McDonald’s    Deze site is mogelijk gemaakt door:  logo PDC    en  logo Graphic