Online werven

 www.mijnronaldmcdonaldactie.nl

Laat je kilometers sponsoren voor het goede doel

Laat het aantal rondjes dat je loopt sponsoren voor de Parade

Particulieren, bedrijven, scholen, verenigingen en clubs kunnen de Ronald McDonald Parade steunen met een sponsoractie. Via www.mijnronaldmcdonaldactie.nl kan iedereen die een prestatiegerichte actie wil opzetten zich aanmelden, een actiepagina aanmaken en vervolgens online geld inzamelen bij familie, vrienden, collega’s of klasgenootjes.

Benieuwd hoe de online acties eruit zien of inspiratie opdoen voor je eigen actie? Kijk dan hier in het overzicht van lopende acties voor verschillende Ronald McDonald Huizen.

 Start ook een actie!

Wil je ook een prestatiegerichte actie neerzetten voor de Parade en deze snel en gemakkelijk doorsturen naar iedereen die je kent? Meld je dan aan en maak je eigen actiepagina. Lees ook vooral de tips & tricks om je actie zo succesvol mogelijk te maken.

 

Informatie

Meer informatie of hulp nodig bij het online werven? Neem dan contact op met het management van de Ronald McDonald Parade.

 

Bouw mee aan de nieuwe Huiskamers voor gezinnen met een ziek kind

Waar zitten we?