Hoe het begon

1991

Ronald McDonald Huis Nijmegen is het vierde Huis in Nederland. Het werd in 1991 geopend door Janneke Brinkman - Salentijn. Het Huis telde toen tien gastenkamers.

 

1996

In 1996 is het Huis uitgebreid naar zeventien gastenkamers. De opening werd op 10 oktober 1996 verricht door drs. Ed Nijpels, voorzitter van het Ronald McDonald Kinderfonds.

 

2008

De groeiende wachtlijst waarmee Ronald McDonald Huis Nijmegen te maken heeft, maakt een uitbreiding met zeven kamers gewenst. Er komt een flinke aanbouw. Het ontwerp hiervan sluit perfect aan bij de groene omgeving van het Nijmeegse Huis. Ook het bestaande Huis is toe aan een facelift. Een schildersbeurt, nieuwe vloerbedekking en modern meubilair maken het Huis straks weer als nieuw.

 

2009

Op vrijdag 16 oktober 2009 viert Ronald McDonald Huis Nijmegen de opening van het vernieuwde Huis. Het Huis biedt nu aan nog meer ouders, broertjes en zusjes een plek om dicht bij het zieke kind te zijn. Jochem van Gelder, Kinderfondsambassadeur en geboren Nijmegenaar, verricht de officiele openingshandeling.

 

Met uw steun logeren dagelijks ruim 150 ouders dicht bij hun zieke kind

Waar zitten we?

Hoofdsponsor: logo McDonald’s    Deze site is mogelijk gemaakt door:  logo PDC    en  logo Graphic