Ieder jaar organiseren drie enthousiaste franchisenemers van McDonald's, samen met bestuur en management van de begunstigde Ronald McDonald locatie, een eigen golftoernooi. De opbrengst van deze sportieve dag komt uit de flightverkoop en een fondsenwervende loterij en veiling die tijdens het toernooi worden gehouden.
Wilt u meedoen aan het McDonald's Benefiet Golftoernooi Eemnes of heeft u leuke, unieke prijzen voor de veiling of loterij? Wij horen het graag! Neem contact op met Marinka Lith van het Ronald McDonald Kinderfonds, via 088 - 22 19 000 of golftoernooi@kinderfonds.nl
Wat |
McDonald's Benefiet Golftoernooi Eemnes |
Wanneer |
vrijdag 22 juni |
Waar |
Goyer Golf & Country Club - Eemnes |
Opbrengst voor |
volgt |
Kosten flight (4 pers.) |
volgt |
Voor de tiende keer op rij vond op vrijdag 1 juli 2011 op de Goyer Golf & Country Club het McDonald’s Benefiet Golftoernooi Eemnes plaats. Vanwege het bereiken van het tweede lustrum van dit toernooi werd het evenement grootser aangepakt dan ooit tevoren. De overweldigende eindopbrengst van €302.000,- getuigt hiervan.
Jan Somers (tweede van links) heeft zojuist de opbrengst bekendgemaakt en de cheque overhandigd aan Marc van den Tweel (directeur Ronald McDonald Kinderfonds). Geheel links staat veilingmeester Junior Zegger, rechts van Jan Somers staan Sonja Robben (directeur Ronald McDonald Centre) en Chazia Mourali. Foto: PhotoMedia/Perry van Heije.
Het toernooi, een initiatief van McDonald’s franchisenemers Jan Somers, Aik Schouten en Panky Nefkens, wordt jaarlijks georganiseerd ten bate van een Ronald McDonald Huis, Huiskamer, Vakantie- of Sportlocatie. Dit jaar was het Ronald McDonald Centre begunstigde van het evenement.
Unieke veilingitems
Voor het golftoernooi werden meer dan dertig flights verkocht. Een loterij en veiling met veertig unieke items zorgden voor nog meer opbrengst. Onder meer schilderijen van Jan Cremer en Andy Warhol, beelden van Jos Dirix en een fotoshoot met Govert de Roos gingen onder de hamer. Ter plekke boden Lange Frans en René Froger optredens als veilingitem aan.
Topentertainment
De deelnemers werden niet alleen getrakteerd op een sportieve dag, maar genoten ook van een diner en topentertainment. Dit jaar traden de Sidney McWood Band, The Frogettes, rapper Lange Frans en Anita Meijer op. Het avondgedeelte werd gepresenteerd door tv-persoonlijkheid Chazia Mourali.
Recordopbrengst
Het ongeloof en de blijdschap waren van ieders gezicht af te lezen, toen de eindopbrengst bekend werd gemaakt. Nog niet eerder was de opbrengst zo hoog. Met het bij elkaar geworven bedrag kunnen gehandicapte en chronisch zieke kinderen naar hartenlust sporten in het unieke sportcentrum in Amsterdam-Noord.
Wilt u graag een balletje slaan voor het goede doel, maar bent u op 22 juni verhinderd of bent u op zoek naar een locatie dichter bij huis? Bekijk hier welke golftoernooien er dit jaar nog meer in het land worden georganiseerd ten bate van andere Ronald McDonald Huizen/locaties.



