Populair op deze site
Topchef Hans van Wolde heeft maandag de nieuwe keuken van Ronald McDonald Huis Maastricht ingewijd. De gasten in het Huis werden door de chef-kok van het tweesterrenrestaurant Beluga verwend met een driegangen lunch.
“Als het om zieke kinderen en hun ouders gaat ben ik óm. Die mensen wil ik graag een beetje in de watten leggen”, zei Hans van Wolde over zijn unieke actie. De ingrediënten voor de lunch kreeg hij van diverse sponsors uit zijn eigen netwerk.
De voorzitter van Ronald McDonald Huis Maastricht, Thijs Brand, tapte tijdens de lunch zelf Brand biertjes tappen.
De nieuwe keuken is onderdeel van een ingrijpende verbouwing en uitbreiding van Ronald McDonald Huis Maastricht. Het Huis, dat inmiddels tien jaar bestaat, is uit zijn jasje gegroeid en zal na de verbouwing aan nóg meer gezinnen een ‘thuis dichtbij het ziekenhuis’ kunnen bieden.
De eerste fase van de uitbreidingsverbouwing is inmiddels afgerond en heeft onder meer geresulteerd in een schitterende nieuwe keuken waar ouders zelf hun maaltijden kunnen bereiden.
Hans van Wolde was graag bereid om met een uitgebreide lunch de officiële opening van deze nieuwe keuken voor zijn rekening te nemen.
Ronald McDonald Huis Maastricht biedt een ’tijdelijk thuis’ aan ouders, broertjes en zusjes van kinderen die zijn opgenomen in het academisch ziekenhuis Maastricht.
Het Huis wordt niet gesubsidieerd en is volledig afhankelijk van sponsors en donateurs.
Voor € 5,- per maand zijn papa en mama heel snel bij mij voor een knuffel



