Tijdens de Kinderfondscampagne 2009 werd gasten van McDonald’s restaurants drie weken lang gevraagd om € 1 te doneren aan het Ronald McDonald Kinderfonds. Als dank kregen zij hiervoor een keycord met pen. Kinderen konden de pen direct gebruiken om mee te doen aan een verhalenwedstrijd.
Merel krijgt het eerste exemplaar van haar boekje uit handen van ambassadeur Jochem van Gelder.
Zij moesten een verhaal afmaken waarvan het begin was geschreven door Jan Paul Schutten – schrijver van het kinderboekenweekgeschenk van 2009 – en waarvoor Kinderfondsambassadeurs Robert ten Brink en Jochem van Gelder elk een vervolghoofdstuk hadden bedacht. Het verhaal ging over een jongetje dat in het ziekenhuis ligt.
Uit ruim 120 inzendingen koos een vakjury de 12-jarige Merel Kuitert als winnaar. Van haar verhaal is een boekje gemaakt, dat in beperkte oplage is verspreid over alle Ronald McDonald Huizen, Huiskamers, Vakantie- en Sport & Spellocaties.
Benieuwd naar Merels verhaal? Lees het hier.
Lees hier meer over de opbrengst van de Kinderfondscampagne.
Met uw steun logeren dagelijks ruim 150 ouders dicht bij hun zieke kind



