Populair op deze site
Ook in de Huizen en projecten van het Ronald McDonald Kinderfonds is het straks Kerstmis. Mede dankzij Kerstboom.nl, die ze donderdag en vrijdag allemaal voorzag van een kerstboom. De bomen zijn, inclusief lampjes en versiering, bezorgd van Groningen tot Valkenburg en van Amsterdam tot Tilburg.
Het Ronald McDonald Kinderfonds biedt een helpende hand aan gezinnen met een ziek of gehandicapt kind. Op dit moment zijn er zestien Ronald McDonald Huizen en projecten en diverse in ontwikkeling. In Ronald McDonald Huizen logeren gezinnen vlak bij het (psychiatrisch) ziekenhuis of revalidatiecentrum om dicht bij hun kind te kunnen zijn. In andere Ronald McDonald projecten kunnen zieke of gehandicapte kinderen samen sporten en spelen, of met het hele gezin op vakantie gaan. Het welzijn van het kind staat altijd centraal.
Kerstboom.nl verkoopt versierde kerstbomen, kerstbomen als relatiegeschenk, kunstkerstbomen, verse Nordmann kerstbomen en kerstballen (met logo). De kerstbomen worden door heel Nederland en België bezorgd .
Voor € 5 per maand helpt u kinderen even vergeten dat ze ziek zijn



